PostWysłany: Pon 9:27, 21 Lip 2008    Temat postu: Nr 141

- Najładniejsze bramki 3 kolejki
- ''11'' 3 kolejki I ligi

Podsumowanie 2 kolejki I Ligi PES6

Manchester – Barcelona 0-1 Raul 37

Głęboki kryzys Czerwonych Diabłów wykorzystała tym razem Barcelona która zdobyła cenne trzy punkty dzięki bramce Raula. Spotkanie było bardzo męczące, nudne i poza tą jedyna sytuacją żadna z ekip więcej bramek zdobyć nie mogła.

Chelsea – Juventus 1-1 RvN 61’ – Toni 47’

Kolejna kolejka mija a Juventus oraz Chelsea nadal bez zwycięstwa. W spotkaniu tych ekip zdecydowanie lepiej prezentowała się Chelsea która powinna zgarnąć trzy punkty. Mimo wielkiej pomocy Buffona który jest w katastrofalnej formie The Bleues nie udało się zdobyć trzech punktów. Bramki w tym spotkaniu zdobyli Toni dla Juve oraz Van Nisterlooy dla Chelsey. Bramka Toniego padła po rzucie rożnym, Van Niterlooy zaś wykorzystał kolejny już koszmarny błąd Buffona.

- Robinho 6,0

AC Milan – Inter Mediolan 3-1 Owen 26’, Sneijder 81’, Cisse 90+2 – Gudjohnsen 52’

Piękne spotkanie na San Siro dziś w roli gospodarza wystąpił Milan który zaprezentował wspaniałą piłkę. W 26 minucie piękne podanie Sneijdera wykorzystał Owen dla którego była to premierowa bramka w barwach Milanu. W 52 minucie wyrównał Gudjohnsen, jednak ta bramka bardziej skrzywdziła niż pomogła Interowi, który z każdą minutą grał coraz słabiej. W 81 minucie przepiękną bramkę dla Milanu zdobył Sneijder, a formalności w doliczonym czasie gry dopełnił najlepszy snajper Milanu Djibril Cisse.

- Figo 6,0

Liverpool – Bayern 4-1 Kuyt 8’, Michał 17’, Gerrard 23’, VdV 90+3 – El Gollo 64’

Kanonada strzelecka w wykonaniu The Reds na Anfield Road. Fantastyczne widowisko i wiele bramek tak gra Liverpool !! The Reds jak do tej pory pozostawiają najlepsze wrażenie wśród drużyn I – ligowych. Liverpool bardzo szybko zdobył bramke już w 8 minucie bramke zdobył Kuyt. W 17 minucie było 2-0 rzut wolny Michał podchodzi do piłki iiiiiiiiiii ???? GOL piękna bramka. 23 minuta i już 30 kapitan The Reds Steven Gerrard zdobywa bramke. W 64 minucie bayern odpowiedział bramką El Gollo ale to wszystko na co było ich stać. W końcówce Liverpool znowu przycisną i to zaowocowało bramką rafaelfa Van der Vararta.

- Bouma 6,0

Real Madryt – Tottenham 5-3 Pirlo 7’,Shevcchenko 11’, Eto’o 51’,76’,85’ – Berbatov 17’, Defoe 36’, Jenas 45’

Był to bardzo interesująco zapowiadający się mecz. Drużyny zaprzyjaźnione ze sobą, posiadające jednego menagera. Tottenham, bardzo słabo zaczął ten mecz. Już w 7 minucie drogę do bramki znalazł Pirlo po pięknej asyście Szewy. Ci sami zawodnicy w kolejnej akcji wymienili się rolami. W 11 minucie Pirlo prostopadłym podaniem uruchamia Szewe a ten bez problemu pakuje piłkę do bramki gości. Na sektorach Tottenhamu smutek, zdruzgotanie , a nieliczni jeszcze mieli wiarę że ich pupile mogą coś jeszcze zdziałać. Właśnie wtedy piłkarze z Anglii wzieli się do roboty. W 17 minucie na bramkę strzela Defoe, piłka odbija się od słupka a Berbatov dobija ją do pustej bramki. Nadzieje odżyły, a ataki Tottenhamu narastały. Wybiła 36 minuta meczu wtedy piłkę od Davidsa dostał Defoe. Z ogromnym spokojem miną trzech rywali i strzelił obok słupka bezradnego Ikera Casillasa. Kibice "Kogutów" zaczeli wierzyć w wywiezienie punktów z Santiago. Piłkarze Tottenhamu niesieni dopingiem coraz bardziej zagrażali bramce Casillasa. w 40 minucie Davids strzelał na bramke lecz Casillas z wielkim trudem sparował piłke na poprzeczkę. Blancos nie mieli juz tyle szczęścia w 45 minucie meczu kiedy to Jenas uderzył piłkę w samo okienko bramki Realu. W przerwie piłkarze z Madrytu musieli usłyszeć ostre słowa z ust menagera i na drugą płowe wyszła zupełnie inna drużyna. Już w 51 minucie mieliśmy 3:3 a na listę strzelców wpisał się niezawodny Samuel Eto'o. Ataki Blancos zaczeły narastać a forma Robinsona znacznie spadać. W 76 minucie Robinson podaje piłkę do Eto'o który mija Heitinge i wychodzi sam na sam z Robinsonem. Po chwili kibice Realu zostali wprowadzeni w extaze bo spiker krzyczał...GOOOOOOOLLL DE MADRID!!!! GOOOOOLLLL DE ETO"O!!!!! 4:3 dla Realu a ataki królewskich wciąż były bardzo groźnie. w 85 minucie Eto'o dopełnia formalności i pakuje piłkę do bramki czym kompletuje Hat-Tricka! Nieziemski mecz obejrzeli fani na stadionie Santiago Bernabeu.

Celtic – Lyon 1-2 Park 9’ – Keane 37’, Carew 55’

Ten mecz od początku zapowiadał się nudno. Poza trzema 100% sytuacjami strzeleckimi nie ujrzeliśmy nic ciekawego. Celtic wspaniale rozpoczął mecz bo juz w 9 minucie piłkę do siatki Coupeta wpakował Park Ji Sung i od tej chwili w Celticu zaczeło się źle dziać. Lyon zaczynał przejmować kontrole co udowodnił golem w 37 minucie Keane. Kolejna sytuacja bramkowa pojawiła się w 56 minucie którą na gola zamienił Carew strzałem głową. Do końca meczu już wiało nudą a Lyon dowiózł cenne 3 pkt