PostWysłany: Pon 10:14, 14 Lip 2008    Temat postu: Nr 138

- Podsumowanie 1 kolejki I ligi PES6
- ''11'' 1 kolejki I ligi

Podsumowanie 1 kolejki I ligi PES6

Real Madryt – Manchester United 1-0 Eto’o 53’

Zdecydowanie mecz kolejki Mistrz I ligi Real Madryt podejmował vice mistrza Manchester united. Jak na dwa najlepsze zespoły spotkanie nie zawiodło, od początku ujrzeliśmy otwartą grę obu zespołów w 23 minucie mogliśmy zobaczyć bramkę jednak Kaka zmarnował znakomitą okazję strzelecką. To podbudowało piłkarzy Madryckiego Realu znakomitą sytuację wypracował Pavel Nedved jednak Eto’o uderzył obok prawego słupka Artura Boruca. Druga połowa to zdecydowane ataki gospodarzy które przyniosły bramkę w 53 minucie zdobytą przez Samuela Eto’ o po rzucie rożnym. Manchester próbował odrobić straty jednak wynik nie uległ zmianie.

Chelsea Londyn – AC Milan 0-0

Najgorsze spotkanie 1 kolejki, oba zespoły zagrały poniżej oczekiwań. Nieco lepsze wrażenie pozostawiła Chelsea która tylko dzieki fantastycznej postawie Didy w bramce Milanu niezdobyta 3 punktów. Jedyną sytuację dla Milanu zmarnował Djibril Cisse który nie potrafił pokonać Cecha z 4 metrów.

FC Liverpool – Celtic Glasgow 1-0 Gerard 10’

Spotkanie jednostronne Liverpool zdominował to spotkanie a goście ze Szkocji jakoś niespecjalnie chcieli to gospodarzom utrudnić. Już w 10 minucie padła bramka dla gospodarzy kapitan The Reds Steven Gerard zdobył przepiękną bramkę. Gospodarze atakowali bez chwili wytchnienia jednak Van der Sara już niepokonali.

Bayern Monachium – Inter Mediolan 0-1 Saha 65’

Bardzo wyrównane spotkanie ujrzeliśmy w stolicy Bawarii. Zarówno Bayern jak i Inter przeprowadzili wiele ataków jednak bardzo dobrze dysponowani byli bramkarze Nikopolidis oraz Toldo wybronili wiele świetnych okazji bramkowych. Jednak druga połowa zdominowana została przez gości z Mediolanu na bramkę niemu sieliśmy zbyt długo czekać, Saha w 65 minucie przeprowadził fantastyczną akcję która zamienił na bramkę. Bayern próbował odrobić straty jednak gospodarze niemili już nic do powiedzenia.

Juventus Turyn – FC Barcelona 0-2 Raul 33’, Rui Costa 69’

W Turynie spotkały się dwie równorzędne drużyny. Juventus jak i Barcelona grali bardzo ładną dla oka piłke wiele sytuacji bramowych wprowadzało kibiców w stan euforii. Niestety 33 minuta spotkania zmieniła wszystko koszmarny błąd Buffona na bramke zamienił Raul i mieliśmy 0-1. W pierwszej połowie więcej okazji bramkowych niebyło. Druga połowa to szaleńcze ataki piłkarzy starej damy niestety Toni i spólka niemieli dziś szczęścia dwa razy w słup trafił Zidane a inne strzały świetnie parował Huber. W 69 minucie szybką kontrę Barcelony na bramkę zamienił Rui Costa i było po meczu.

Tottenham Hotspu – Olympique Lyon 3-0 Jenas 14’, Berbatov 61’ Defoe 68’

Fantastyczne widowisko zobaczyli wszyscy ludzie zgromadzeni na White Hart Lane a także widzowie przed telewizorami. Spotkanie było bardzo sybkie i zaowocowało 3 bramkami. Obaj beniaminkowie chcieli pokazać się z dobrej strony, lepiej udałó się Amglikom którzy 3 krotnie pokonali Coupeta. Pierwszy raz udała się gospodarzom ta sztuka w 14 minucie mianowicie najlepszy piłkarz spotkania Jenas zdobył fantastyczną bramkę. Druga połowa zdecydowanie pod dyktando gospodarzy dwie fantastyczne akcje Jenasa na bramki zamienili Berbatov oraz Defoe.