PostWysłany: Pią 8:18, 11 Lip 2008    Temat postu: Nr 137

- Wybrano najlepszego piłkarza turnieju
- Złoty but podzielony na dwie części
- Poznaliśmy 11 turnieju

Niemcy Mistrzami Europy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

W wielkim finale ME Niemcy okazali się lepsi od Hiszpanów. Zespól pod wodzą trenera Dawida zaszedł bardzo daleko i pokazał ładną piłkę. Ludzie zgromadzeni W Bazylei nie żałowali pieniędzy wydanych na bilety, ponieważ zobaczyli fantastyczne widowisko. Od początku spotkania dominowali Hiszpanie w 44 minucie fantastyczną sytuację do zdobycia bramki miał David VIlla, niestety piłka po jego strzale trafiła w słupek, niebył to koniec nieszczęść Hiszpanów otóż po tym strzale ruszyła kontra Niemców która Kuranyi zamienił na bramke. W drugiej połowie to Niemcy atakowali i zdobyli swoją drugą bramke po ładnej akcji Lahma, Kuranyi wystawił nogę i trafił do bramki Ikera Casillasa.

Wybrano najlepszego piłkarza turnieju

Philipp lahm lewy obrońca reprezentacji Niemiec wybrany został najlepszym piłkarzem turnieju. Zawodnik Bayernu Monachium rozegrał fantastyczny turniej i minimalnie wyprzedził Ikera Casillasa.

Złoty but podzielony na dwie części

Złoty but Mistrzostw Europy przypadł dwóm zawodnikow otóż po pięć bramek zdobyli Kuranyi i Koller i to oni mogą świętować ten sukces.

Poznaliśmy 11 turnieju

- - - - - - - - Koller - - - - - Kuranyi - - - - - - - - -

Quaresma - - - Gerard - - - Ballack - - - C.Ronaldo

Lahm - - - - Carvalho - - - Pepe - - - - S.Ramos

- - - - - - - - - - - Casillas - - - - - - - - - - - - - - - -

Ostatnio zmieniony przez Daniel dnia Pią 19:57, 11 Lip 2008, w całości zmieniany 3 razy
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum www.realmadrytkrolewscy.fora.pl Strona Główna -> Archiwum Wszystkie czasy w strefie GMT - 1 Godzina