Dołączył: 02 Gru 2007
Posty: 1798

Pomógł: 7 razy
Skąd: Milówka

PostWysłany: Śro 18:30, 11 Lut 2009    Temat postu: Walia - Polska (mecz towarzyski)

Reprezentacja Polski pokonała 1:0 (0:0) Walię w towarzyskim spotkaniu rozegranym w portugalskiej miejscowości Vila Real de Santo Antonio.
Mecz był ostatnim etapem przygotowań do wiosennych meczów polskiej reprezentacji w eliminacjach do mistrzostw świata.

Początek meczu należał do podopiecznych Leo Beenhakkera. Na bramkę Myhilla uderzali m. in. Rafał Murawski i Robert Lewandowski. Blisko zdobycia bramki był w 16. minucie Jacek Krzynówek - pomocnik Hannoveru pomylił się o kilka centymetrów.

Walijczycy odpowiedzieli kilka minut później, kiedy Craiga Bellamy'ego w ostatniej chwili powstrzymał Michał Żewłakow.

W końcówce pierwszej połowy coraz groźniej atakowali Walijczycy, ale na nasze szczęście nic z tego nie wyniknęło.

Po przerwie na boisku pojawili się m.in. Artur Boruc, Roger Guerreiro i Euzebiusz Smolarek, ale gra Polaków długo wyglądała równie bezbarwnie jak w pierwszych 45. minutach i rezerwowy bramkarz rywali Boaz Myhill nie miał zajęcia.

Wszystko zmieniło się w 80. minucie, kiedy fantastycznym technicznym strzałem spoza pola karnego popisał się Roger Guerreiro, który przelobował Myhilla.

Polscy piłkarze odnieśli 20. zwycięstwo w 40. spotkaniu pod wodzą Leo Beenhakkera. Kolejny mecz rozegrają 28 marca, a ich rywalem w spotkaniu eliminacji mistrzostw świata będzie w Belfaście Irlandia Północna.

Polska - Walia 1:0 (0:0)
Bramka - Roger Guerreiro (80).
Żółte kartki: Roger Guerreiro - Carl Fletcher, David Cotterill.
Sędzia: Bruno Paixao (Portugalia).
Widzów: 400.

Polska: Łukasz Fabiański (46-Artur Boruc) - Marcin Wasilewski, Michał Żewłakow, Dariusz Dudka, Jakub Wawrzyniak - Rafał Boguski (46-Wojciech Łobodziński), Mariusz Lewandowski, Rafał Murawski (75- Łukasz Trałka), Jacek Krzynówek (46-Euzebiusz Smolarek) - Łukasz Garguła (46-Roger Guerreiro) - Robert Lewandowski (62-Paweł Brożek)

Walia: Wayne Hennessey (46-Boaz Myhill) - Sam Ricketts, Chris Gunter, Ashley Williams, Lewin Nyatanga, Gareth Bale - David Edwards, Jack Collison (46-Aaron Ramsey), Joe Ledley (46-Carl Fletcher) - Craig Bellamy (46-Sam Vokes), Ched Evans (46-David Cotterill).

PostWysłany: Śro 18:34, 11 Lut 2009    Temat postu:

Dobrze, że wygrali. Meczu nie oglądałem, ale słyszałem jak komentotor mówił, że spotkanie nie stało na jakims wysokim poziomie. Bramka Rogera łądna. No i obstawiłem an Polske więc musiała wygrać. Very Happy

Arktos

Posty: 1798

PostWysłany: Śro 18:41, 11 Lut 2009    Temat postu:

Heh bramka dosyć ładna ^^ jedyna bramka na Euro - Roger, 150 bramka na neutralnym terenie dla Polski - również Brazylijczyk ^^

A mecz cienki jak z Irlandią będziemy tak grac to będzie trudno...

Daniel

Dołączył: 19 Kwi 2008
Posty: 4267

Ostrzeżeń: 5/5

PostWysłany: Śro 18:56, 11 Lut 2009    Temat postu:

ja nie ogladalem, bo niemam zdrowia do tak zenujacych spotkan;] wolalem filmik se obejzec

r_rm

Dołączył: 15 Mar 2008
Posty: 4028

Pomógł: 16 razy
Skąd: Gdansk

PostWysłany: Śro 19:27, 11 Lut 2009    Temat postu:

Ja tez tak nie lubie meczow towarzyskich ogladac dla mnie sa nudne ak flaki z olejem Very Happy Ale cieszy wygrana licza sie 3 pkt.... nie no zartuje wiem ze mecz towarzyski... Roger sie rostrzelal w reprezentacji Very Happy

Kamilo
Capo Di Tutti Capi

Dołączył: 19 Lut 2008
Posty: 1467

Skąd: niestety Babilon

PostWysłany: Czw 11:54, 12 Lut 2009    Temat postu:

Oglądałem troszq i Polska zagrała przeciętnie, ważna wygrana, bo liczy sie do rankingu, ostatnio awansowalismy i dzieku wygranej powinnismy utrzymac ;]
CO do meczu to Roger swietna bramka, ale przez wieksza czesc 1 polowy to Walia miala lepsze sytuacje i tylko dzieki szczęściu nie stracilismy bramki ;]

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum www.realmadrytkrolewscy.fora.pl Strona Główna -> Reprezentacja Polski Wszystkie czasy w strefie GMT - 1 Godzina