PostWysłany: Sob 7:28, 28 Cze 2008    Temat postu: Piłka Ręczna

Posty: 4028

Pomógł: 16 razy
Skąd: Gdansk

PostWysłany: Czw 11:51, 03 Lip 2008    Temat postu:

no coz nie zachwycam sie aczkolwiek na WF czasem gramy i idzie mi niezle ale ja wiem ze to nie jest dla mnie takie troche nudne jak ciagle tylko rekoma operujesz a nogami tylko biegasz.... o wiele bardziej wole pograc w noge ;]

Daniel

Posty: 4267

PostWysłany: Pią 9:07, 04 Lip 2008    Temat postu:

ja nigdy niegral w reczna za mala sale mamy zreszta my i tak tylko w halowe gramy;] a pilka reczna jest nawet fajna niestety i tak niedlamnie mialem powazna kontuzje reki wiec niedalbym rady

r_rm

Posty: 4028

PostWysłany: Sob 7:40, 05 Lip 2008    Temat postu:

A ja nawet jakbym nie mial kontuzji to bym nie gral bo to taki nudny sport mi sie wydaje mala sala i tlok nie to nie dla mnie wole jak jest duzo miejsca Very HappyVery Happy

Kamilo
Capo Di Tutti Capi

Dołączył: 19 Lut 2008
Posty: 1467

Skąd: niestety Babilon

PostWysłany: Sob 11:43, 29 Lis 2008    Temat postu:

niestety Polacy ulegli Szwedom 24:27. Szkoda bo pierwsza połowa w wykonaniu naszych była dobra. Prowadziliśmy 12:11. Niestety drugą połowę Szwedzi zagrali lepiej i wygrali mecz. Ja liczę na powrót do reprezentacji Grzegorza Tkaczyka. Ponadto Marcin Lijewski musi wyleczyc kontuzje...

Kamilo

Posty: 1467

PostWysłany: Nie 6:11, 18 Sty 2009    Temat postu:

no mi się wydaję, że trzeba odświeżyć temat - Polacy grają w mistrzostwach świata i bronią srebra ;] Jak narazie gładkie zwycięstwo z Algerią. Teraz dużo mocniejszy przeciwnik - Rosja, która w końcu chcę zaistnieć na dużej imprezie Very Happy Szykuję się ciekawy mecz ;]

Rio

Dołączył: 23 Kwi 2008
Posty: 794

Pomógł: 7 razy
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Nie 10:12, 18 Sty 2009    Temat postu:

jak polacy doszli na mundialu do finału to wszystkie ich mecze oglądałem ;] teraz też liczę na sukces i prawdopodobnie zobaczę wszystkie ich mecze ;]

Polska - Rosja już dziś o 19:05 w TVP2 ;]

Arktos

Dołączył: 02 Gru 2007
Posty: 1798

Skąd: Milówka

PostWysłany: Nie 11:43, 18 Sty 2009    Temat postu:

Wczoraj zagrali dobry mecz, ważna wygrana w tym roku może osiągną nawet więcej niż dwa lata temu ^^ Czekamy na sukcesy, dziś trudny mecz z Ruskami ale wygrana jest w naszym zasięgu. Jaszka będzie objawieniem Mistrzostw ^^

Kamilo

Posty: 1467

PostWysłany: Nie 11:48, 18 Sty 2009    Temat postu:

No dzisiaj Jaszka stoczy ciekawy pojedynek z Igropulo Very Happy Wczoraj oglądałem mecz Rosja - Niemcy i Rusków stać na wiele^^ Ale ja wierzę w sukces naszycj Razz

Arktos

Posty: 1798

PostWysłany: Nie 19:12, 18 Sty 2009    Temat postu:

dziś wygrali nasi 24:22 !!! Z Rosją !! Emocje niebywałe, a w pierwszej połowy przegrywaliśmy nawet 6 bramkami !! Piękna gra po przerwie, Sławomir Szmal MVP meczu, obrony fenomenalne Smile Brawo !! Jutro gramy z Macedonia :]

Kamilo

Posty: 1467

PostWysłany: Nie 19:32, 18 Sty 2009    Temat postu:

Kasa dał nam zwycięstwo ;] Pierwsza połowa i te niewykorzystane sytuacje z kontry trochę mnie dobijały ale później było coraz lepiej i w koncu dogonilismy rywala. A ten rzut z odwrócenia Jureckiego - cudo Very Happy Do tego bym wyróżnił Wleklaka, który rzucił ważne dwa gole i Krzyśka Lijewskiego Wink
Teraz Macedonia ale ja czekam na Niemców Laughing

Rio

Posty: 794

PostWysłany: Nie 19:50, 18 Sty 2009    Temat postu:

pierwsze 15' bardzo słabe ale emocje były za to do samego końca ;] wspaniale zagrał szmal i zasłużenie został graczem meczu ;]

PostWysłany: Pon 6:51, 19 Sty 2009    Temat postu:

ogladalem caly meczyk i poczatek byl naprawde tragiczny ;] nic w obronie, a w ataku to ciagle poprzeczka^^ i nie wykorzystane akcje, niezle bronil tez bramkarz Niemcow. Pozniej chlopaki sie rozkrecili no i udalo sie odniesc bardzo wazne zwyciestwo ;]

Heh DJ my graliśmy z Rosjanami Razz z Niemcami gramy dopiero w Czwartek Razz

Dziś grają z Macedonią Smile Oby wysoka wygrana ^^ Jakby tak Polacy wygrali grupę to droga do medalu będzie otwarta Smile

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum www.realmadrytkrolewscy.fora.pl Strona Główna -> Inne Sporty Wszystkie czasy w strefie GMT - 1 Godzina