PostWysłany: Nie 8:23, 07 Gru 2008    Temat postu: Nr.7

Nr. 8 Gazetki PES 2009
7.12.2008
A w nim :
-Podsumowanie 6 kolejki ligi

Witam wszystkich z zatłoczonej ulicy Żwirka i Muchomorka skąd przeprowadze dla was relacje bardzo emocjonujących meczów Ligi Pes 09'.
Kolejka zapowiadała się dosyć emocjonująco. Oto mecze z kolejki:

CF Valencia - FC Barcelona 0:1
Od samego początku Barcelona chciała jak najszybciej objąć prowadzenie. Po kilku akcjach nie dających efektu do piłke przejął Eto'o i popędził sam na sam z bramkarzem Valenci po czym spokojnie go minął i umieścił piłke w siatce. do końca meczu było jeszcze kilka okazji zarówno dla jednej jak i dla drugiej strony ale wynik zakończył sie sprawiedliwie.

Liverpool CF- Chelsea Londyn 1:2
Bardzo dramatyczne widowisko spotkało nas na stadione L'pool. L'pool gra dobrze ale brakuje im szczęścia. Chelsea w tym meczu była gorszym zaspołem ale kiedy ma się w zespole Drogbe nie trzeba martwic sie o wynik. Ogólnie mecz był brzydki, dużo fauli, częste przerywanie gry. L'pool chciał bardzo wyjść ze strefy spadkowej, swoje chęci udowodnił w 23 minucie meczu kiedy Tevez umieścił piłkę w siatce. wydawało się że pierwsza połowa zakończy się wynikiem 1:0 dla gospodarzy a akcję już z niczego przeprowadziła Chelsea. Strata przez Aggera który podał piłke do Lamparda o ten prostopadłym podaniem obsłużył Drogbe a Drogba jak to Drogba. Strzelił bramke. Druga połowa pod dyktando gości co udokumentowali w 78' minucie znowu przez Drogbe. Liverpool powoli musi myślec o jakiejs łapówce dla rozgrywatora meczów bo w innym razie spadną z ligi.

Atletico Madryt- ACMilan 1:1
Bezbarwny mecz w wykonaniu obydwuch drużyn. Już w 14 minucie bramkarza Atyletici po rzucie rożnym pokonał Nesta i po tym nie było już zadnej bramkowej sytuacji. W drugiej połowie już piłkarze oby dwóch druzyn stworzyli sytuacje a jedną z nich wykorzystał Aguero w 78 minucie. Mecz zakończył się nieoczekiwanym remisem.

Man U- Arsenal 0:0
Beznadziejna gra obu drużyn. Piłkarze Manchesteru grali zupełnie nie podobnym do nich stylem gry, bardzo defensywnym. Żenada, antyfootball, takimi słowami można to określić. Menager Manchesteru po meczu w szatni rozwalił jedną z szafek z nerwów. Co na temat Arsenalu? Bo ich podstawie można było zobaczyć całkowity brak chęci rozprowadzenia dobrej akcji. Przed meczem spodziewaliśmy się o wiele lepszego widowiska.

Juventus- Inter Mediolan 1:0
Wielki Papa bohaterem całego Turynu! W meczu na szczycie zwycięzcą okazało się Juve a kapitalną bramke z 20m strzelił nie kto inny jak Del Piero. W meczu było dużo walki, mało okazji 100% ale tą jedną jedyną wykorzysta Del Piero i Juve zgarneło 3pkt.

Wszystkie uwagi zastrzeżenia i pochwały mrosze kierować pod numer tel. 0 700 880 774 lub na mój numer gg 226447

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum www.realmadrytkrolewscy.fora.pl Strona Główna -> Gazetka Wszystkie czasy w strefie GMT - 1 Godzina