PostWysłany: Nie 14:25, 15 Cze 2008    Temat postu: Nr 134

-Valencia spada do II Ligi
-Podsumowanie pozostałych spotkań 21 kolejki I Ligi PES6
-"11" 21 kolejki I Ligi

Valencia spada do II Ligi

Po porażce z Arsenalem Londyn drużyna Valencii jako pierwsza pożegnała się z pierwszą ligą. Na zdjęciu widzimy załamanego Canizaresa, który dwoił się i troił w bramce, ale niestety nie dał rady powstrzymać naporu Londyńczyków.
"Nie ma co się oszukiwać, w rundzie rewanżowej gramy fatalnie, tylko nasz trener tego niestety nie widzi", powiedział po meczu załamany Villa. Faktem jest, że Valencia przegrała sześć ostatnich spotkań w kompromitującym stylu. Trener rowze na konferencjach prasowych szukał winnych, oczywiście zapewniając, że on nie ponosi winy za sytuację w drużynie. W takim razie wypadałoby zapytać kto jest winny całemu nieszczęściu? Valencia drużyna, która na starcie rozgrywek, grała wspaniale i po czterech meczach miała 9 pkt, raptem zaczęła grać fatalnie, nudnie. W drużynie przeprowadzone zostały fatalne i nieprzemyślane transfery, które doprowadziły do sytuacji takiej, że Valencii nie ma już w pierwszej lidze.
Który zespół dołączy do Hiszpanów, okaże się już w środę, kiedy rozegrana zostanie ostatnia kolejka I Ligi PES6.

Podsumowanie pozostałych spotkań 21 kolejki I Ligi PES6

Oprócz kompromitującej porażki Valencii z Arsenalem 0:2, na boiskach w ramach 21 kolejki rozegranych zostało pozostałych pięć spotkań. Oto krótki opis każdego z nich:

FC Liverpool - Real Madryt 1:2 Kuyt 41` - Shevchenko 54`, Łukasz 72`
Kolejne już zwycięstwo Realu. Tym razem "Królewscy" rozprawili się z chimerycznie grającym Liverpoolem. Drużyna Robinho17 przystąpiła do ataku od pierwszych minut spotkania, jednak szaleńcze ataki kończyły się na obrońcach Realu, który wyprowadzali długimi podaniami znakomite kontry. Jedna z takich kontr w 15 minucie mogła zakończyć się bramką, w słupek jednak uderzył Raul Gonzalez. Liverpool nie poprzestawał i nadal naciskał. W końcu w 41 minucie po błędzie Casillasa mieliśmy 1:0 dla gospodarzy, bramkę strzelił Dirk Kuyt. Druga połowa to już jednak absolutna dominacja "Blancos". W 54 minucie Raul wykłada piłkę do Shevchenki na 15 metr i mamy 1:1. Ta bramka jakby zwiększyła apetyt Realu, który z minuty na minute naciskał jeszcze bardziej. W 72 minucie indywidualna akcją popisał się Łukasz i było po meczu. Real wygrał zasłużenie bo był zespołem lepszym i bardziej dojrzały. Najlepszym piłkarzem "The Reds" był Kuyt, a w Realu Łukasz.

AC Milan - Chelsea Londyn 0:1 Van Nistelrooy 40`
Spotkanie drużyn walczących o trzecie miejsce zakończył się sukcesem drużyny gości. Milan wyszedł na to spotkanie bardzo spięty i to drużyna z Londynu narzuciła swój styl gry od pierwszych minut. Już w 19 minucie mogło być 1:0, ale znakomitą paradą popisał się Nelson Dida. Mediolańczycy odpowiadali nielicznymi kontrami, które nie sprawiały żadnego zagrożenia obrońcom Chelsea. W 40 minucie po ładnym dośrodkowaniu DeeJay do piłki najwyżej wyskakuje Van Nistelrooy i mamy 1:0 dla Chelsea. Druga połowa to spokojna gra "The Blues", którzy kontrolowali wydarzenia na boisku. Kolejny słaby występ piłkarzy Milanu, sam trener Zenek nie wie co się dzieje z jego zespołem, który jeszcze niedawno zadziwiał wszystkich. Piłkarzem meczu w Milanie był Dida, a w Chelsea DeeJay.

Juventus Turyn - FC Barcelona 1:1 Trezeguet 8` - Crespo 63`
W trzecim spotkaniu 21 kolejki na przeciwko siebie stanęły drużyny Juventusu i Barcelony. Drużyna z Katalonii przyzwyczaiła nas do tego, że jedną połowę gra znakomicie, a jedna fatalnie.Tym razem było tak samo. W pierwszej połowie to Juventus dominował na boisku i już w 8 minucie strzałem głową popisał się Trezeguet i mieliśmy 1:0 dla Juventusu. Piłkarze "Starej Damy" mogli podwyższyć rezultat, jednak znakomite dwie sytuacje zmarnował Luca Toni. Druga połowa to już zdecydowanie odważniejsza i lepsza gra Barcelony, która w 63 minucie doprowadziła po bramce Crespo do remisu. W 77` mogło być nawet 2:1 dla wielkiej Barcy, ale rzutu karnego nie wykorzystał Henry i mecz zakończył się remisem 1:1. Wyróżniającym się piłkarzem w Juventusie był Trezeguet, a w Barcelonie Cassano.

Manchester United - Inter Mediolan 2:0 Rooney 19`, Kaka 77`
W końcu upragnione zwycięstwo Manchesteru. "Czerwone Diabły" tym zwycięstwem zapewniły sobie drugie miejsce i tytuł wicemistrza I Ligi PES6. Od samego początku Manchester ruszył na bramkę Toldo. W 19 minucie kapitalne podanie od Kaki wykorzystuje Rooney i jest 1:0 dla "Czerwonych Diabłów". W pierwszej połowie także i Inter miał swoje okazje, a najlepsza zmarnował w 33 minucie Figo, który przegrał pojedynek sam na sam z Borucem. Drugie 45 minut to już absolutna dominacja Manchesteru udokumentowana bramką w 77 minucie Ricardo Kaki, który tym samym był zdecydowanie najlepszym zawodnikiem nie tylko Manchesteru, ale i całego spotkania. W Interze na pewno na wyróżnienie zasłużył bramkarz Toldo.

Celtic Glasgow - Bayern Monachium 1:3 Nakamura 13` - El Gollo 29`, 64`, 81`
Początek spotkania pomiędzy Celtikiem, a Bayernem znakomicie ułożył się dla gospodarzy, którzy już w 13 minucie po bramce Nakamury prowadzili 1:0. Jednak po stracie gola z minuty na minutę to piłkarze Bayernu zyskiwali przewagę. W 29 minucie było już 1:1 po przepięknej bramce głową El Gollo. Gdy w drugiej połowie Bayern zaatakował, wydawało się, że Celtowie czekają na zabójcza kontrę. Niestety w 64 minucie było już 2:1 ale dla Bayernu, ponownie pięknym strzałem głowa popisuje się El Gollo. Celtic ruszył do odrabiania strat, ale nie bardzo wychodziło to tej drużynie w tym meczu. W 81 minucie po indywidualnej akcji, strzałem z 20 metrów na 3:1 podwyższył ponownie El Gollo i było po meczu. Teraz w Monachium nikt nie żałuje ogromnych pieniędzy na tego zawodnika. Dzięki jego bramkom, Bayern jest coraz bliższy utrzymania. El Gollo to nie tylko najlepszy zawodnik tego meczu, ale i całej kolejki. W Celticu na wyróżnienie zasłużył Nakamura, strzelec honorowej bramki.

----------------------El Gollo-------------Adriano--------------------

Ostatnio zmieniony przez KoRn dnia Nie 14:29, 15 Cze 2008, w całości zmieniany 1 raz
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum www.realmadrytkrolewscy.fora.pl Strona Główna -> Archiwum Wszystkie czasy w strefie GMT - 1 Godzina