PostWysłany: Śro 15:51, 04 Cze 2008    Temat postu: Nr 126

W tym numerze:
-Podsumowanie 18 kolejki I Ligi PES6
-"11" 18 kolejki I Ligi

Podsumowanie 18 kolejki I Ligi PES6

Mecze 18 kolejki to już historia. W dniu dzisiejszym o godzinie 13:00 rozegrane zostały wszystkie spotkania. Serdecznie zapraszam na krótki opis poszczególnych spotkań.

Real Madryt - FC Barcelona 3:1
Shevchenko12`, Ronaldinho 34`,73 `- Henry 26`
Wielki hit jaki miał miejsce na Santiago Bernabeu nie rozczarował nikogo. Kibice obejrzeli niezwykle efektowny spektakl w wykonaniu obu drużyn. Real od pierwszej minuty przystąpił do szaleńczego ataku. W 12 minucie Raul popędził prawą stroną, wykonał wspaniała wrzutkę, wprost na głowę Shevchenki i mieliśmy 1:0. Barcelona szybko ruszyła do odrabiania strat. Po rzucie rożnym w 26 minucie i wspaniałym strzale głową Henrego było 1:1. Radość kibiców Barcy nie trwała długo. Były zawodnik Barcy Ronaldinho już w 34 minucie przepięknym strzałem z 20 metrów dał prowadzenie Królewskim. Druga połowa to nieustanne ataki Realu. Jeden z takich ataków w 73 minucie zakończył się bramką. Maxwell wspaniale podaje piłkę do Ronaldinho na 15 metr a ten pakuje ją w samo okienko bramki Daniela. Wspaniałe widowisko, piękne bramki, to wszystko dzisiaj można było zobaczyć na Bernabeu. Najlepszymi piłkarzami w Realu byli: Ronaldinho, Shevchenko i Pirlo. W Barcelonie natomiast wyróżnili się: Henry, Reyes i Daniel

Bayern Monachium - Inter Mediolan 0:1 Blanco 38`
Pojedynek niemiecko - włoski zakończony zwycięstwem Włochów. Znakomity występ drużyny z Mediolanu. Od samego początku Inter narzucił swój styl gry. Pierwszą znakomita sytuację Inter miał już w 18 minucie. Po faulu na Figo sędzia podyktował rzut karny. Do piłki podszedł Kacper Blanco, ale niestety przestrzelił. Co nie udało sie w 18 minucie, udało się w 28. Strzał Figo, Nikopolidis fatalnie wypuszcza piłkę z rąk, do której dopada Blanco i umieszcza w siatce. Drugie 45 minut to nadal znaczna przewaga Interu. Znakomitym strzałem przewrotką w 61 minucie popisuje się Goudhjonsen, niestety futbolówka trafia w poprzeczkę. Najdogodniejsza sytuację dla Bayernu zmarnował El Gollo, który strzałem z kilku metrów nie potrafił zaskoczyć Toldo. Absolutnie zasłużone zwycięstwo Interu. Najlepszymi piłkarzami w Interze byli: Blanco, Xavi i Deisler, w Bayernie wyróżnili się: El Gollo, Iniesta i Gallas.

Celtic Glasgow - Juventus Turyn 2:1
Nakamura 57`, Żurawski 90` - Toni 7`
Kolejne wspaniałe widowisko z udziałem Celticu. Już w 7 minucie drużyna szkocka przegrywała z Juventusem 0:1. Po fatalnym błędzie Van der Sara, który podobnie jak Nikopolidis nie utrzymał piłki w rękach, dopadł Toni i wpakował futbolówkę obok leżącego golkipera. Jednak później z minuty na minutę Celtic grał coraz odważniej. W pierwszej połowie nie udało się jednak zmienić rezultatu. Drugie 45 minut przyniosły jednak dość niespodziewane rozstrzygnięcie. W 57 minucie po kapitalnym podaniu Ronaldo w sytuacji sam na sam znajduje się Nakamura i wyrównuje wynik spotkania. W 72 minucie obrońca Chiellini otrzymuje czerwoną kartkę. Celtic jeszcze bardziej przyciska. Gdy w 90 minucie wydaje się, że mecz zakończy się podziałem punktów, Celtowie wykonują rzut rożny. Do piłki dopada Maciej Żurawski i wspaniałym szczupakiem pakuje ją w samo okienko. Wspaniały mecz, który dostarczył nam niezwykłych emocji. Najlepsi piłkarze w Celticu to: Ronaldo, Nakamura i Żurawski, w Juventusie wyróżnili się: Toni, Del Piero i Buffon.

CF Valencia - Chelsea Londyn 0:1 Ibrahimović 14`
W końcu drużyna Chelsea odnosi upragnione zwycięstwo. Wynik został ustalony już w 14 minucie. Z 20 metrów strzela Lampard, Canizares nie daje rady złapać piłki, do której dopada Ibrahimović i strzela bramkę na 1:0. Chelsea w tym meczu atakowała przez 90 minut, jednak napastnicy drużyny z Londynu zagrali bardzo nieskutecznie, stąd taki a nie inny wynik tego spotkania. Valencia to drużyna, która sprawia wrażenie, jakby zeszło z niej powietrze. Fatalne transfery dokonane przez menagera mają teraz swój skutek. Najlepszymi piłkarzami w Chelsea byli: Ibrahimović, Lampard i DeeJay. W Valencii tak naprawdę trudno kogokolwiek wyróżnić, jednak na pewno na wyróżnienie zasługuje Canizares, a ponadto R. Carlos i Cambiasso.

Arsenal Londyn - Manchester United 2:0 Torres 59`, Podolski 85`
Tym meczem Manchester przegrał praktycznie walkę o mistrzostwo I Ligi. Arsenal tymczasem dzięki temu zwycięstwu wyszedł ze strefy spadkowej i jest coraz bliższy utrzymania. Od pierwszych minut to Manchester zaatakował. W 11 minucie Rooney spudłował z pięciu metrów i to sie potem zemściło. Arsenal z minuty na minutę grał coraz lepiej. W pierwszej połowie jednak nie udało się udokumentować tego bramką. W drugich 45 minutach Czerwone diabły nie istniały na boisku. W 59 minucie przepiękną wrzutką popisuje się Messi, Artur Boruc mija się z piłką, do której dopada Fernando Torres i mamy 1:0. Zaraz po zdobyciu gola, Torres został zmieniony na Podolskiego. Kolejną znakomitą sytuację w 67 minucie marnuje Adriano, który strzałem głową przenosi piłkę minimalnie nad poprzeczką. W 85 minucie, Lukas Podolski pogrąża swój były klub. Na 20 metrze odbiera piłkę Ferdinandowi i w sytuacji sam na sam nie daje szans Borucowi. Zasłużony triumf Arsenalu. Znakomite zawody w tej drużynie rozegrali: Torres, Adriano i Messi. W Manchesterze najbardziej widoczni byli: Rooney, Kaka i C. Ronaldo

FC Liverpool - AC Milan 0:1 Zenek 29`
Ostatnim spotkaniem 18 kolejki był mecz Liverpoolu z Milanem. Dość niespodziewanie od pierwszych minut do ataku przystąpili goście. W 11 minucie mogło być już 1:0 dla Milanu, jednak znakomitej sytuacji nie wykorzystał Inzaghi. W 29 minucie było już 1:0 dla Milanu. Przepięknym uderzeniem z 25 metrów popisuje się Zenek i nie daje szans golkiperowi gospodarzy. W drugiej połowie Liverpool starał sie odrobić straty. Jednak defensywa Mediolańczyków spisywała się znakomicie i nic nie pomogły szaleńcze ataki The Reds. Najlepsza sytuację na wyrównanie zmarnował w 78 minucie Fowler, który z 10 metrów trafił w słupek bramki Didy. Wynik 1:0 utrzymał sie do końca i Milan zasłużenie zgarnął 3 pkt. Najlepsi w Liverpoolu byli: Reina, Gerrard i Deco. W Milanie na wyróżnienie zasługują: Inzaghi, Zenek i Nesta.

"11" 18 kolejki I Ligi

----------------------------------Toldo-----------------------------------
Zanetti---------------Samuel-------------Gallas----------------Maldini
Messi------------------Xavi--------------Lampard----------Ronaldinho
-----------------------Torres-------------Żurawski---------------------

Ostatnio zmieniony przez KoRn dnia Śro 16:11, 04 Cze 2008, w całości zmieniany 1 raz
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum www.realmadrytkrolewscy.fora.pl Strona Główna -> Archiwum Wszystkie czasy w strefie GMT - 1 Godzina