PostWysłany: Pon 14:13, 02 Cze 2008    Temat postu: Nr 122

W tym numerze:
-Podsumowanie pierwszych spotkań 1/2 finału Pucharu UEFA
-Wywiad z Blanco KM - trenerem Interu Mediolan

Podsumowanie pierwszych spotkań 1/2 finału Pucharu UEFA

W dniu dzisiejszym poznaliśmy wyniki pierwszych spotkań półfinałowych Pucharu UEFA. W obydwóch meczach emocji i co cieszy bramek nie zabrakło.
Pierwszym dzisiejszym meczem było starcie AS Romy z Bayernem Monachium. Spotkanie zakończyło się wynikiem 1:1. W pierwszej połowie mecz był bardzo wyrównany. Najlepszą sytuację dla Romy zmarnował Totti, który nie wykorzystał rzutu karnego. W drużynie Bayernu walkę sam na sam z Donim przegrał Giuly. Drugie 45 minut rozpoczęło się od stanowczego ataku Romy. W 50 minucie bliski szczęścia był Mancini, jednak piłka po jego strzale minęła bramkę Nikopolidisa. W 80 minucie rzut wolny wykonuje Totti, uderza wspaniale piłka odbija się od poprzeczki, a strzałem głową gola zdobywa Perrotta. Po stracie gola Bayern rzuca sie do odrabiania strat. W 90 minucie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego gola zdobywa niezawodny Makaay. Wynik 1:1 jest wynikiem sprawiedliwym. Oba zespoły mają nadal takie same szanse na awans do finału.
W drugim dzisiejszym spotkaniu doszło do starcia włosko - hiszpańskiego. Juventus Turyn podejmował FC Barcelonę. Mecz rozpoczął sie od ataków Barcelony. Na efekty nie musieliśmy długo czekać, w 14 minucie niechciany w Realu, Henry ładnym strzałem pokonuje Buffona. Juventus szybko się obudził i ruszył do odrabiania strat. W 30 minucie po dośrodkowaniu z prawej strony najwyżej w polu karnym wyskakuje Trezeguet i pakuje piłkę do bramki bezradnego Daniela. Drugie 45 minut to zdecydowana przewaga Barcelony. Juventus nie istniał na boisku. W 74 minucie ponownie Henry strzałem głową ustala wynik spotkania na 2:1.
Już w najbliższy czwartek odbędą się mecze rewanżowe 1/2 finału Pucharu UEFA. Serdecznie wszystkich zapraszam.

Wyniki pierwszych spotkań 1/2 finału Pucharu UEFA

AS Roma - Bayern Monachium 1:1 Perrotta 80` - Makaay 90`
Juventus Turyn - FC Barcelona 1:2 Trezeguet 30 - Henry 14`, 74`

Wywiad z Blanco KM - trenerem Interu Mediolan

Jak Pan oceni postawę drużyny we wczorajszym meczu?
-Niestety zagraliśmy słabo. Ale miejmy nadzieję, że w następnym meczu będzie lepiej.

Adriano, którego się Pan pozbył, dzisiaj strzelił dwa gole...
-Tak Adriano jest znakomitym piłkarzem, ale nie pasował do mojej koncepcji i dlatego odszedł.

Inter jest coraz bliżej II Ligi, co Pan zamierza z tym zrobić?
-Utrzymamy się, spokojnie.

Jak Pan oceni postawę nowych piłkarzy?
-Nowi piłkarze zagrali średnio - dobrze. Blanco strzelił gola, Gudjonshen nie grał źle, natomiast Kovac radził sobie nieźle.

Czy poda sie Pan do dymisji jak Inter wyląduje w II Lidze?

-Nigdy się nie poddam. Jeśli spadnę, będę walczył o powrót do pierwszej ligi. Proste...

Teraz każdy mecz jest dla Interu walką o wszystko...
-No jest w tym trochę racji.

Dziękuję za rozmowę.
-Ja również.

Ostatnio zmieniony przez KoRn dnia Pon 14:16, 02 Cze 2008, w całości zmieniany 2 razy
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum www.realmadrytkrolewscy.fora.pl Strona Główna -> Archiwum Wszystkie czasy w strefie GMT - 1 Godzina